Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 35372 / Ogłoszenia oczekujące: 95
Szuk. zaawan.

Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Samochody zastepcze

Praca - Wszystkie \ Praca \ Szukam pracy

Nr ogłoszenia 604490 z dnia 2018-01-07 / OFERTA PRYWATNA

ELEWACJE TERMOIZOLACJE BUDYNKOW

Witam.Firma DAMIAN-BUD specjalizuje sie w dociepleniach i wykonczeniach budynkow.Zostala zalozona przez ludzi,ktorzy od lat maja do czynienia z rynkiem budowlanym.dlatego tez w naszej dzialalnosci stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom i jakosc wykonywanych prac oraz ich terminowosc.Takie podejscie procentuje i dlatego grono zadowolonych klientow firmy DAMIAN-BUD stale sie powieksza.Kluczem do sukcesu jest wysoce wykwalifikowana kadra pracownicza .Zatrudniamy ludzi z ogromnym doswiadczeniem w branzy budowlanej , dla ktorych budownictwo jest zajeciem na cale zycie .W razie jakichkolwiek pytan prosze o kontakt telefoniczny 783 285 306.

Autor: Damian

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 783 285 306

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 830
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Szukam pracy
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Kominki Nowy Sącz Etykiety samoprzylepne BHP szkolenia doradztwo prowadzenie akt
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2018 ogloszenia.nowy-sacz.pl