Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 39200 / Ogłoszenia oczekujące: 119
Szuk. zaawan.

Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Projekt życie

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ AGD

Nr ogłoszenia 622877 z dnia 2017-10-19 / OFERTA PRYWATNA
OGŁOSZENIE PROMOWANE!

Sprzedam lodówko-zamrażarka POLAR 140 cm

Sprzedam lodówko-zamrażarkę Polar o wysokości 140 cm. Lodówka nie wiem ile ma lat, w każdym razie długo przeleżała na strychu. Teraz jest wymyta uruchomiona. Działa bez zarzutu.oczywiście nie jest w idealnym stanie - dolna półeczka na drzwiczkach jest popękana i plastik należy sobie podkleić. Uszkodzenia starałem się pokazać na zdjęciach. Poza tym kabel zasilający jest pogryziony przez królika miniaturkę, ale zabezpieczony taśma izolacyjną. Można sobie wymienić, ale tak również działa. Cena jest do drobnej negocjacji. Odbiór oczywiście we własnym zakresie- Chełmiec. Telefon - 791-794-636.

Cena: 150

Autor: Jacek

Kontakt:

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ogłoszenie promowane do: 2017-10-29 15:24:25
Ilość wyświetleń: 92
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: AGD
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Kominki Nowy Sącz Etykiety samoprzylepne BHP szkolenia doradztwo prowadzenie akt
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2017 ogloszenia.nowy-sacz.pl