Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 27892 / Ogłoszenia oczekujące: 65
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ Opal, węgiel, drewno

Nr ogłoszenia 688486 z dnia 2019-04-02 / OFERTA OD FIRMY

B R Y K I E T torfowy bialoruski worek 25kg opal jak wegiel

B R Y K I E T torfowy białoruski - 25 kg worek - 16zl.

Brykiet torfowy do kominka i pieca.
W pełni zastępuje węgiel kamienny, kaloryczność na poziomie węgla średniej kaloryczności,korzystny stosunek ceny do jakości, stosowany w kominkach oraz tradycyjnych piecach węglowych.

Cena brykietu luzem - w workach typu big bag po pol tony - 570zl za tonę, worek big bag w cenie, bez kaucji.
Przy jednorazowym zakupie 2 ton dowóz na terenie Starego Sącza i Nowego Sącza gratis. Dowóz dalej za dopłatą zależnie od lokalizacji.
Charakterystyka
- kaloryczność ok. 18 MJ/kg, ( ok. 80 % wartości opałowej dobrej jakości węgla),
- wilgotność ok. 12 %,
- ilość popiołu ok. 9 %,
- zawartość siarki ok. 0,2%,
- ciepłota spalania brykietu jest trzykrotnie wyższa od drewna opałowego,
- spokojny proces spalania bez rozbłysków i strzelania,
- brak czarnej sadzy zanieczyszczającej komorę spalania i przewody kominowe,
- popiół po spaleniu jest w 100 % ekologiczny, stanowi doskonały nawóz potasowo - fosforowy. Zawiera niezbędnie mikroelementy, które są potrzebne roślinom do prawidłowego wzrostu, oraz chronią je od wielu chorób.
- twarde sprasowane kostki ( wym. 18 x 6 x 3 cm) umożliwiają załadowanie komory spalania bez zabrudzenia otoczenia i nie rozpadają się w czasie spalania.,pali się tak długo jak węgiel. Aby maksymalnie wykorzystać jego możliwości, po osiągnięciu wymaganej temperatury paleniska, należy ograniczyć dopływ powietrza do komory spalania, zmniejszyć lub wyłączyć nawiew. Dzięki temu brykiet utrzymuje żar nawet do 10 godzin.

Pakowany w worek 25kg - 16zł za worek.

620zł za tonę - workowany

570zl tona luz (w półtonowych worach).

Zapraszam

kormak.pl Skład przy Jana Pawla 11k - Stary Sącz tel 505523503, możliwość odbioru do 5 worków w nowym Sączu przy Moniuszki 8 za wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniem terminu. Prosimy o składanie zamówień telefonicznie. 505523503.

Cena: 16

Autor: slawek

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 505523503

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 228
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Opal, węgiel, drewno
Inne ogłoszenia tego użytkownika (10 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.nowy-sacz.pl