Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 27259 / Ogłoszenia oczekujące: 85
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
StyroGzyms - producent sztukaterii elewacyjnej

Praca - Wszystkie \ Praca \ Praca za granicą

Nr ogłoszenia 693849 z dnia 2018-12-06 / OFERTA PRYWATNA

NOWE ZLECENIE Z PREMIĄ DO PRZYJAZNEGO SENIORA Z DEMENCJĄ

Zlecenie nr 31259

Data wyjazdu 17.12. – 17.02.2019 (lub na 6 tygodni)

Miejscowość: 52078 Aachen

Stawka: 1300 EURO + DO 400 EURO PREMII ŚWIĄTECZNEJ

Pan Wilhelm (77 l.) cierpi na zniedołężnienie starcze, demencję i chorobę Parkinsona. Komunikacja oraz orientacja czasowo-przestrzenna i personalna są zaburzone. Pan porusza się z pomocą rollatora, potrzebuje wsparcia przy wstawaniu. Na zleceniu jest lift. Podopieczny wymaga wsparcia przy pielęgnacji ciała, przebieraniu i prysznicu 1x w tygodniu. Seniorowi należy pomóc przy jedzeniu i przypominać o piciu. Budzi się z nocy, ale nie potrzebuje pomocy Opiekunki. Z charakteru Podopieczny jest osobą spokojną, przyjazną i niewymagającą. Lubi spędzać czas w ogrodzie, robótki ręczne i rozwiązywać krzyżówki. W razie potrzeby do pomocy jest zewnętrzna służba medyczna.

Podopieczny mieszka z żoną, która nie jest do opieki w domu jednorodzinnym w centrum miasta. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny w pełni wyposażony pokój z TV i internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznego całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Autor: MEDIPE

Kontakt:

  • adres email:
  • telefon: 71 377 88 88
  • tel. komorkowy: 600 020 315

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 64
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Praca za granicą
Inne ogłoszenia tego użytkownika (3 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.nowy-sacz.pl