Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 25228 / Ogłoszenia oczekujące: 88
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
StyroGzyms - producent sztukaterii elewacyjnej

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 707339 z dnia 2019-03-14 / OFERTA PRYWATNA

GRAFIK KOMPUTEROWY - Limanowa

Jeśli jesteś kreatywny, masz głowę pełną pomysłów i dużo energii do pracy, zapraszamy do pracy w zgranej ekipie w firmie reklamowej - drukarni MM w Limanowej. Praca na stałe, polegająca na tworzeniu projektów i przygotowywaniu ich pod druk - offset, solwent, sito, cyfra.... Wymagania: dobra/bardzo dobra znajomość pakietów CorelDraw, Photoshop i doświadczenie w branży.

;)

Kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: praca@mm.limanowa.pl

__________________

Klauzula informacyjna dla prowadzonego procesu rekrutacji:
Administratorem Państwa danych zebranych w ramach procesu rekrutacji jest FHU MM Paweł Zelek 34-600 Limanowa, ul. Leśna 4, jako pracodawca.

__________________________________________________ _____

Celem zebrania dokumentów aplikacyjnych jest proces rekrutacji na stanowisko : grafik komputerowy.
Kandydaci podają dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych dane niezbędne do realizacji procesu rekrutacji wraz z zamieszczoną zgodą o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FHU MM Paweł Zelek 34-600 Limanowa, ul. Leśna 4, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”
Kandydaci mają prawo dostępu do treści przesłanych przez siebie dokumentów aplikacyjnych oraz ich poprawiania.
Po zakończeniu procesu rekrutacji zebrane dokumenty zostaną zniszczone w sposób uniemożliwiających identyfikację osób. Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 6 miesięcy. Zgoda ta może zostać odwołana w każdym czasie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Cena: 1

Autor: Paweł

Kontakt:

  • adres email:
  • gadu gadu: 5757
  • tel. komorkowy: 602221621

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 361
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2019 ogloszenia.nowy-sacz.pl