Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 21468 / Ogłoszenia oczekujące: 4424
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
StyroGzyms - producent sztukaterii elewacyjnej

Praca - Wszystkie \ Praca \ Zatrudnię na etat

Nr ogłoszenia 769846 z dnia 2020-03-19 / OFERTA PRYWATNA

Zatrudnimy na stanowisko: blacharza samochodowego

Firma MOTO SOWA zatrudni na pełny etat osobę na stanowisko: Blacharz samochodowy.
Mile widziane doświadczenie.

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail f75447f@dealer.fiat.pl z odpowiednią klauzulą:

-„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w treści dokumentów aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę MOTO SOWA W.Sowa”
-„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w treści dokumentów aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę MOTO SOWA W.Sowa”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.


Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U.2015.2135 z dnia 2015.12.16 z późniejszymi zmianami) informujemy, że:
1.Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest firma MOTO SOWA W.Sowa z siedzibą w Wielopolu 140.
2.Przysługuje Panu / Pani prawo dostępu do treści swoich danych, ich uzupełnienia, sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
3.Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
4.Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały udostępnianiu podmiotom trzecim.
5.Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały profilowaniu.
6.Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Kontakt:

  • adres email:

OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!

To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 121
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Zatrudnię na etat
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):
Małopolskie Centrum Kultury - Nowy Sącz Małopolskie Centrum Kultury - Nowy SączRepertuar KinKalendarium Imprez Telewizja przemysłowa alarmy klimatyzacja Car audio, cb-radio, auto alarmy Okna PCV wysoka jakość Alternatory rozruszniki naprawa regeneracja Etykiety samoprzylepne
Nieruchomości Mieszkania Domy Działki
 Zobacz również:


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2020 ogloszenia.nowy-sacz.pl