Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 17842 / Ogłoszenia oczekujące: 65
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Kupie Sprzedam - Wszystkie \ Kupię Sprzedam \ AGD

Nr ogłoszenia 858220 z dnia 2021-07-11 / OFERTA PRYWATNA

Odkurzacz pionowy Philips XC7042/01 czerwony Nowy Okazja

Mam do sprzedania całkowicie nowy, nie używany, nierozpakowany odkurzacz pionowy Philips XC7042/01 SpeedPro Max bezprzewodowy czerwony. Odkurzacz otrzymałem w prezencie jednakże mamy już podobny w domu. Odkurzacz na gwarancji producenta od momentu zakupu czyli: 9.07.2021. Kupując ten odkurzacz robisz dokładnie taki sam zakup jak w sklepie a oszczędzasz znacznie na cenie.

Jest to jedna z najwyższych wersji odkurzacza!!! Największa bateria z dostępnych na rynku 25,2V, duża moc ssania w tym modelu.

Dysza ssąca 360 stopni szybciej wychwytuje kurz i zanieczyszczenia przy każdym pociągnięciu, nawet do tyłu i po bokach, dzięki czemu można skutecznie czyścić przy każdym pociągnięciu.

Silnik PowerBlade

Silnik cyfrowy PowerBlade został opracowany z myślą o niezrównanym, silnym przepływie powietrza (> 1000 l / min).

PowerCyclone 8

Technologia PowerCyclone 8 - nasza najlepsza technologia odkurzacza bezworkowego, teraz dostępna w bezprzewodowym odkurzaczu akumulatorowym zapewniającym większą moc ssania.

Akumulator litowo-jonowy 25 V

Potężne akumulatory litowo-jonowe 25,2 V zapewniają do 65 minut pracy w trybie ekonomicznym, 30 minut w trybie normalnym i 21 minut w trybie turbo, zanim konieczne będzie ich naładowanie.

Potrójny system filtrów

System potrójnych filtrów kieruje tylko czyste powietrze z powrotem do silnika i zapewnia długotrwały silny przepływ powietrza.

Cyfrowy wyświetlacz

Inteligentny wyświetlacz cyfrowy pokazuje prędkość i zużycie baterii oraz przypomina o konieczności wyczyszczenia filtra w odpowiednim czasie.

Dysza LED

Kurz, kłaczki, włosy i okruchy są łatwe do wykrycia i usunięcia dzięki oświetleniu LED dyszy SpeedPro Max. Dysza LED pokazuje nawet ukryty brud.

Maksymalna elastyczność

SpeedPro Max jest elastyczny i łatwy w manewrowaniu. Pojemnik na kurz znajduje się na górze, co ułatwia manewrowanie. Można go nawet rozłożyć na płasko na podłodze, aby czyścić nawet pod niskimi meblami

Higieniczne opróżnianie pojemnika

Pojemnik na kurz odkurzacza można łatwo wyjąć i opróżnić w higieniczny sposób bez kłębów kurzu.

Cena: 1230

Autor: Zbigniew

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 601929492

OSTRZEŻENIE!
Nigdy nie odpowiadaj na zagraniczne oferty kupna lub sprzedaży przedmiotów. Przy sprzedaży przedmiotu zagraniczni oszuści prześlą Ci FAŁSZYWE potwierdzenie dokonania przelewu z informacją, że bank zrealizuje przelew po przesłaniu zeskanowanego dowodu wysyłki przedmiotu. W przypadku kupna przedmiotów, zwierząt itp. z zagranicy, często oferowanych w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH, po wpłacie przedpłaty za kupowany przedmiot, kontakt ze sprzedającym urwie się. Wpłaconych pieniędzy nie odzyskasz. Więcej informacji znajdziesz pod hasłem OSZUSTWO NIGERYJSKIE. Również krajowe "wysyłkowe" zakupy czy sprzedaże nie gwarantują pomyślnego zakończenia transakcji. Sposobów nieuczciwego zarobku jest wiele. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu Kupię lub Sprzedam, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego


Wstecz

Ilość wyświetleń: 226
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: AGD
Inne ogłoszenia tego użytkownika (2 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2021 ogloszenia.nowy-sacz.pl