Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 18065 / Ogłoszenia oczekujące: 21
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu

Usługi - Wszystkie \ Usługi \ Budowlane, Remonty

Nr ogłoszenia 872400 z dnia 2022-01-17 / OFERTA OD FIRMY

Posadzki żywiczne jednobarwne, przeysłowe

Oferujemy Państwu wykonawstwo posadzek żywicznych przemysłowych tj. z antypoślizgowych na kruszywie lub kolorowych płatkach oraz jednobarwne w dowolnym kolorze z palety odcieni RAL. Pracujemy na żywicach epoksydowych, poliuretanowych, poliaspartykowych.

Posadzki, które wykonujemy znajdują szereg zastosowań w budownictwie i coraz szybciej wypierają dotychczas stosowane okładziny podłogowe takie jak płytki ceramiczne, panele podłogowe, wykładziny. Dają możliwość zastosowania na ogrzewaniu podłogowym, nie wydzielając do otoczenie lotnych związków organicznych (VOC).

Kilka największych zalet posadzek żywicznych to:

- trwałość- Żywica poliuretanowa jest najpopularniejszym rodzajem żywicy stosowanej w domach. Dzięki swojej elastyczności żywica jest odporna na zarysowania, nie odpryskuje pod wpływem uderzenia, a wszelkie wgniecenia spowodowane punktowym naciskiem wracają do pierwotnego poziomu.

-nieprzepuszczalność - podłogi żywiczne to idealna alternatywa dla płytek. Idealnie nadają się do łazienek, pomieszczeń wilgotnych, spa, ponieważ nie przepuszcza wody.

- łatwość w utrzymaniu w czystości - dużą zaletą posadzek żywicznych jest łatwość ich konserwacji. Ponieważ posadzka jest bez fug zarazki nie mają się jak rozwijać. Jednolitą powierzchnię można z łatwością odkurzać i myć mopem.

- antyalergiczne - bezszwowa i bezfugowa powierzchnia ułatwia usuwanie kurzu, brudu czy sierści zwierząt przez co pozbywamy się wielu alergenów.

-elastyczność - posadzki z żywicy poliuretanowej są elastyczne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w budynkach z ogrzewaniem podłogowym.
Ze względu na swoją elastyczność posadzki żywiczne mogą przenosić niewielkie ruchy podłoża spowodowane zmianami temperatury otoczenia lub podłoża.

Autor: Klinika Ściany na Facebooku

Kontakt:

  • adres email:
  • tel. komorkowy: 503495070

Wstecz

Ilość wyświetleń: 552
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Budowlane, Remonty
Inne ogłoszenia tego użytkownika (1 ogł.):


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2022 ogloszenia.nowy-sacz.pl