Nowe domy Nowy Sącz, Dunajcowa Park

Sądeczak.pl
Sądecki serwis ogłoszeniowy

Dodaj Ogłoszenie
Potwierdź
Kasuj

Ogłoszenia w serwisie: 19344 / Ogłoszenia oczekujące: 13
Szuk. zaawan.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w związku z RODO są umieszczone w Polityce prywatności
Serwis używa CIASTECZEK. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na zapisywanie ciasteczek na swoim komputerze zgodnie z regulaminem serwisu
Mieszkania Nieruchomosci Esencja Nowy Sacz

Towarzyskie - Wszystkie \ Towarzyskie \ Przyjaciele

Nr ogłoszenia 929799 z dnia 2024-05-06 / OFERTA PRYWATNA

Szukam Cię Kobieto

Witam Serdecznie.Jestem wysokim naturalnym ciepłym zadbanym wolnym Facetem i mam 190 cm o niebieskich oczach i krótkich włosach.Poznam miłą otwartą Kobietę.Cenie takie wartości jak szczerość, uczciwość, lojalność, zaufanie, zrozumienie, kulturę, szacunek.Posiadam też wiele pasji między innymi motoryzacja, sport, góry, kino, spacery, muzykę, przyroda, zwierzęta lubię od czasu do czasu wyskoczyć na baseny termalne. Szukam kobiety, znajomości, relacji, przyjaźni potrzebuję spotkań, rozmowy bliskości, czułości, namiętności, dotyku, pieszczot, pocałunków, po prostu Kogoś normalnego, szczerego, uczciwego, lojalnego kto tak jak Ja potrzebuje tego co napisałem.
Interesuje mnie dłuższa znajomość relacja nie jednorazowe spotkanie.Poza tym chciałbym Razem miło spędzać czas. Masz podobnie to proszę napisz i stwórzmy miłą relację, nie przygodę w której fajnie spędzimy czas.
Jeśli to co napisałem jest Tobie bliskie również jak Ja potrzebujesz tego Napisz- Będzie mi miło Cię poznać. Szukam tylko jednej kobiety. Jestem mobilny.

Kontakt:


Wstecz

Ilość wyświetleń: 178
Nie zapomnij powołać się na serwis ogloszenia.nowy-sacz.pl
Inne ogłoszenia z kategorii: Przyjaciele


Korzystając z serwisu www.ogloszenia.nowy-sacz.pl akceptujesz jego regulamin!
Copyright © 2005 - 2024 ogloszenia.nowy-sacz.pl