Praca przy mięsie - Holandia - mile widziane doświadczenie
Pracowałeś wcześniej przy mięsie i dobrze odnajdujesz się w chłodnych warunkach?
Ta praca może być idealna dla Ciebie! Holenderski pracodawca z dużą bazą ofert zatrudnienia przez cały rok szuka doświadczonych osób do zakładów przetwórstwa mięsnego (drób i wieprzowina).
Możliwe stanowiska:
- Praca przy obróbce mięsa wieprzowego
- Praca z nożem: porcjowanie, obróbka, wykrawanie
- Pakowanie i układanie mięsa wieprzowego lub drobiowego w skrzynie
- Ważenie, foliowanie i etykietowanie mięsa
- Odcinanie mięsa od kości
- Trybowanie udek
- Pakowanie mięsa drobiowego na tacki
- Wieszanie kur/tuszek na hali
- Inne prace w zakładach mięsnych
Wymagania:
- Doświadczenie przy mięsie jeśli już wcześniej pracowałeś w tej branży i Ci to odpowiadało, odezwij się!
- Gotowość do pracy w niskiej temperaturze
- Dyspozycyjność i elastyczność nie wybierasz stanowiska, ale dopasowujemy je do Twoich umiejętności
- Znajomość języka angielskiego mile widziana
Kamila +48 570 901 414
Sylwia +48 570 901 033
Klaver - Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 08:0016:00
www.klaverteam.com
Kontakt:
OSTRZEŻENIE PRZED NIEUCZYCIWYMI OGŁOSZENIODAWCAMI!
Ostrzegamy przed nieuczciwymi ofertami pracy, w których anonimowi ogłoszeniodawcy proszą o przesłanie numeru dowodu osobistego lub jego skanu, numeru PESEL, adresu zamieszkania i numeru telefonu, Twoich zdjęć lub żądają opłacenia z góry procesu rekrutacji, biletów, noclegów (w szczególności dotyczy ofert pracy za granicą i próśb o wpłatę pieniędzy za pośrednictwem Western Union Money Transfer), opłat za materiały (praca chałupnicza, składanie długopisów lub biżuterii) itp., zatelefonowania lub wysłania wiadomości SMS pod płatny numer telefonu, pobrania pliku z internetu, wykonania przelewu bankowego nawet na kwotę 1 grosza (nowy rodzaj oszustw, wyłudzenie kredytu). Zanim wyślesz CV poproś autora ogłoszenia o podanie nazwy firmy i jej pełnych danych teleadresowych (w tym numeru REGON). Następnie zweryfikuj ich prawdziwość. Uczciwi pracodawcy nie mają żadnych powodów do publikacji anonimowych ofert pracy, nigdy NIE ŻĄDAJĄ podania swoich danych osobowych, założenia konta bankowego, wykonania przelewu. Bądź ostrożny, nie ryzykuj!
To ostrzeżenie wyświetlane jest przy każdym ogłoszeniu z działu PRACA, przedstawia najpopularniejsze mechanizmy oszustw i nie należy go wiązać z konkretnym ogłoszeniem.
Administrator serwisu ogłoszeniowego