Wszystkie
\
Towarzyskie
\
Przyjaciele
Na nowo
Cześć
Chętnie nawiąże nową znajomosć z dziewczyną, nie myśląc na przód co z tego wyniknie. Docelowa chciałbym aby z czasem przerodziła się w przyjaźń ale wiadomo jak to w życiu bywa nie że wszystkimi ma się wspólny język, czujemy się dobrze w obecności tej właśnie osoby. Ale kto wie może właśnie uda się nam stworzyć coś więcej. Wiem szukanie tutaj to takie trochę porywanie się z motyką na słońce ale może właśnie czasem warto spróbować. Okolica Sączą, osoba samotna gotowa i przede wszystkim chcąca spróbować coś zbudować. Takiej poszukuje.
Kontakt: